Сегодня: Пт / 26 Февраля 2016 года 

Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту

Про інститут

Відомі випускники

Віктор Савченко ЗМС, призер двох Олімпіад (1976, 1980 рр.), чемпіон Європи, світу, СРСР; ректор ДДІФКіС, член Президії федерації боксу України, голова федерації боксу Дніпропетровської області
Юрій Віліщук МСМК, чемпіон СРСР з боксу, переможець багатьох міжнародних турнірів, срібний призер першості Європи
Ігор Яремка МС, дворазовий призер чемпіонату СРСР, переможець матчевих зустрічей СРСР-США, та міжнародних турнірів з боксу
Джамал Меджидов МСМК, чемпіон світу з боксу серед юніорів
Олег Вязовський МС, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів з боксу
Валерій Денисенко МС, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з боксу
Андрій Руденко МС, призер чемпіонату світу серед студентів з боксу
Олександр Стрецький МСМК, чемпіон світу серед кадетів з боксу
Артем Безпалько МС, призер Чемпіонату Європи серед юніорів з боксу
Віталій Ципко МСМК, чемпіон України, Європи, світу серед професіоналів по версії ІВР з боксу
Султан Рахманов ЗМС, Олімпійський чемпіон 1980 року, неодноразовий переможець чемпіонатів Європи та світу з важкої атлетики
Михайло Харачура ЗМС, дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи, чемпіон СРСР, переможець Спартакіади народів СРСР (вільна боротьба)
Володимир Шацьких ЗМС, чемпіон світу серед молоді, IV і V місце на чемпіонатах світу 2002, 2003 років; IV місце – на чемпіонаті Світу, учасник XXVIII Олімпійських Ігор, чемпіон світу 2006 року з греко-римської боротьби (Кітай)
Денис Балдін ЗМС, десятиразовий чемпіон світу по карате, чемпіон Європи
Лідія Соловйова ЗМС, призер Паралімпійських Ігор 2000 року (Сідней), чемпіонка Паралімпійських Ігор 2004 року (Афіни), неодноразовий переможець чемпіонатів Європи з пауерліфтингу
Анатолій Паламарьов МСМК, чемпіон Європи з вільної боротьби 1985 р., переможець Спартакіади Народів СРСР
Олег Конюшенко МС, чемпіон СРСР 1989 р. переможець міжнародних турнірів, неодноразовий чемпіон України з вільної боротьби
Лариса Фоменко МСМК, чемпіонка світу і Європи по самбо
Руслан Мірзалієв МСМК, призер чемпіонату Європи по дзюдо, учасник Олімпійських ігор
Світлана Одай МС, призер чемпіонату Європи з вільної боротьби
Наталія Шарафутдінова МС, призер чемпіонату світу 1994 р. з вільної боротьби
Михайло Гельфанд МСМК, чемпіон СРСР і України, рекордсмен України (важка атлетика)
Ілля Савін МС, чемпіон СРСР і України (важка атлетика)
Віктор Шуба МСМК, призер чемпіонату СРСР, чемпіон України, рекордсмен світу (важка атлетика)
Володимир Шуба МС, чемпіон СРСР і України, рекордсмен України (важка атлетика, пауерліфтинг)
О. Ликов, Л. Шапошніков, С. Білоущенко призери Олімпійських ігор з академічного веслування (2004)
Р.Таран призер Олімпійських ігор з вітрильного спорту (1996; 2000; 2004 рр.)
І. Чуніховська призер Олімпійських ігор з вітрильного спорту (1988)
Олег Кравченко МС, чемпіон СРСР і України, рекордсмен Європи (пауерліфтинг)
Таїсія Кузнецова МСМК, переможець Чемпіонату світу 2004-2005 рр. (пауерліфтинг)
Є. Браславець, І. Матвієнко Олімпійські чемпіони з вітрильного спорту (1996)
І. Фролова, О. Ронжина,
Д. Міфтахутдінова, В. Омелянович
Олімпійських ігор з академічного веслування (1996)
Чемпіони та призери світу:
М. Баранов, О. Єрмолов (веслування на байдарках);
Т. Башкатова, С. Закірова, О. Пухаєва, Л. Шапошніков,
О. Заскалько, О. Ликов, Є. Андрєєва, Т. Фесенко,
Ю. Соковець (серед юніорів);
П. Крупко, О. Коротаєвський (веслування академічне).
А. Вологдін, Т. Жовтопуп, Т. Семенова,
Т. Завгородня, С. Науменко
чемпіони світу і Європи з акробатики
І. Соколовський чемпіон світу зі стрибків на батуті
О.В. Шалагіна дворазова чемпіонка світу серед юніорів із скелелазіння
Ф.П. Кулаксізов заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу
Є.О. Кузьмін, С.А. Попов майстри спорту міжнародного класу
Рижкова О. учасниця і призерка Всесвітньої Універсіади, призер Чемпіонату світу, майстер спорту міжнародного класу, призерка молодіжної першості Європи
Інеса Кравець ЗМС, срібний призер Олімпійських ігор – 1992 р. (довжина), чемпіонка Олімпійських ігор – 1996 р., рекордсменка світу у потрійному стрибку
Олег Твердохліб (400 м з/б) ЗМС, фіналіст Олімпійських ігор 1992 р., чемпіон Європи, II місце на Кубку світу
Сергій Лебідь (біг 5000м) ЗМС, п'ятиразовий чемпіон Європи з кросу, трьохразовий чемпіон Всесвітньої Універсіади, учасник Олімпійських ігор 2000, 2004 рр
Олексій Лукашевич (стрибки у довжину) ЗМС, чемпіон світу серед юніорів, чемпіон Європи серед дорослих, чемпіон Всесвітньої Універсіади, учасник Олімпійських ігор 2000, 2004 рр
Геннадій Горбенко (400м з/б) майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед юніорів, фіналіст Олімпійських ігор – 2000 р., чемпіон Всесвітньої Універсіади 2003 р. (4х400м)
Олена Антонова (метання диску) майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор – 1996, 2000, 2004 рр.; срібний призер чемпіонату Європи 2001 року
Інна Стрижак (спринт) майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка Паралімпійських ігор 2004 року
Тетяна Рудківська (спринт) майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи 2001 року, учасниця Паралімпійських ігор 2000, 2004 рр
Вадим Ярощук, Олена Круглова, Лариса Полівода,
Вікторія Клочко, Надія Ставко, Денис Завгородній,
Сергій Сергіїв, Олена Лапунова
майстри спорту міжнародного класу з плавання.
Дмитро Раєвський чемпіон світу з плавання
Катерина Уварова, Ольга Дуднік, Андрій Лапшин, Сергій Коваленко, Роман Каврелішвілі майстри спорту України з плавання
Юрій Шляхов майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у воду
Дмитро Ерополов майстер спорту України з сучасного п'ятиборства
Наталія Кальниш, Олександр Зінченко, Олександр Гільченко заслужені майстри спорту з кульової стрільби
Оксана Мєніна майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби
Заболотня Вікторія заслужений майстер спорту, чемпіонка світу і Європи з кульової стрільби
Максим Стеньковий заслужений майстер спорту зі скелелазіння
Серік Казбеков, Наталія Перлова майстри спорту міжнародного класу зі скелелазіння
Ольга Бежко майстер спорту міжнародного класу зі скелелазіння, чемпіонка світу
Володимир Лютий ЗМС, чемпіон XXIV літніх Олімпійських ігор в Сеулі (1988 р.) з футболу, чемпіон СРСР
Олексій Чередник ЗМС, чемпіон XXIV літніх Олімпійських ігор в Сеулі (1988 р.) з футболу, чемпіон СРСР
Вадим Тищенко ЗМС, чемпіон XXIV літніх Олімпійських ігор в Сеулі (1988 р.) з футболу, чемпіон СРСР
Євген Яровенко ЗМС, чемпіон XXIV літніх Олімпійських ігор в Сеулі (1988 р.) з футболу, чемпіон СРСР
Олег Протасов ЗМС (1988 р.), срібний призер чемпіонату Європи з футболу (Голландія, 1988 р.), чемпіон СРСР з футболу
Геннадій Літовченко ЗМС (1988 р.), срібний призер чемпіонату Європи з футболу (Голландія, 1988 р.), чемпіон СРСР з футболу
Руслан Ротань ЗМС (2006 р.), учасник чемпіонату світу з футболу (Німеччина, 2006 р.)
Сергій Назаренко зЗМС (2006 р.), учасник чемпіонату світу з футболу (Німеччина, 2006 р.)
Андрій Русол ЗМС (2006 р.), учасник чемпіонату світу з футболу (Німеччина, 2006 р.)
Андрій Цуканов ЗМС (2006 р.), учасник чемпіонату світу з футболу (Німеччина, 2006 р.)